BOLD - REKLAMA, POLIGRAFIA
44-100 GLIWICE
SOWIŃSKIEGO 11

bold@bold.gliwice.pl

DZIAŁ HANDLOWY - REKLAMA, PRZEMYSŁ

Roman Kacperski
+48 32 330 55 21 | +48 501 70 40 55 roman.kacperski@bold.gliwice.pl

DZIAŁ HANDLOWY - ZNAKI BHP

Mariusz Szczepankiewicz
+48 516 123 714 mariusz.szczepankiewicz@bold.gliwice.pl

Karolina Gruszka
+48 508 130 193 karolina.gruszka@bold.gliwice.pl

oddział Warszawa - Monika Wysocka
+48 515 481 227 monika.wysocka@bold.gliwice.pl

ZAOPATRZENIE

Justyna Chołuj
+48 32 330 55 20
+48 508 130 196 justyna.choluj@bold.gliwice.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Anna Sąsiadek
+48 32 330 55 22 ania.sasiadek@bold.gliwice.pl

Marcin Niesporek
+48 697 396 598 marcin.niesporek@bold.gliwice.pl

DZIAŁ JAKOŚCI

Andrzej Dymnicki
+48 32 330 55 23
+48 501 760 100 andrzej.dymnicki@bold.gliwice.pl

KSIĘGOWOŚĆ / KADRY

Małgorzata Pypno
+48 32 330 55 25malgorzata.pypno@bold.gliwice.pl

Justyna Czechowicz
+48 32 330 55 25 justyna.czechowicz@bold.gliwice.pl

MAGAZYN

+48 32 330 55 27

Copyright © 2011 BOLD - REKLAMA, POLIGRAFIA / strona główna / napisz do nas

iso
STOPKA